Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/190836/virtual/www/index.php:4) in /data/web/virtuals/190836/virtual/www/wp-content/themes/dooplay/inc/includes/rating/init.php on line 74
Ten Největší – Muvie.cz-CZ dabing
what going on?

Podporte nás kliknutím na reklamu ĎAKUJEME.

klikni sem pre zatvorenie reklamy
154 Shlédnutí
Ten Největší

Ten Největší

Jun. 06, 2007105 Min.
Vaše hodnocení 0
0 0 votes

Video trailer

Režisér

Rob Schneider
Režisér

Herecke obsazení

Přehled

Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.
Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády.

Ten Největší
Ten Největší
Ten Největší
Ten Největší
Původní názevBig Stan
TMDb Hodnocení5.8 hlasú

Mohlo by se vám líbit

Vánoční duch
Fakjů pane učiteli
Chata v horách
I dva jsou rodina
Paul
Matky na tahu o Vánocích
Vítejte u Hartmannů
Správní chlapi
Sex ve městě 2
Zatím spolu, zatím živi
Pouť
Machři